Badania psychologiczne - PSYCHOTESTY PSZCZYNA

Przejdź do treści
Badania psychologiczne kierowców
Bezstresowo i szybko
Badanie sprawności umysłowej
Psychotesty składają się z dwóch części, pierwsza to badanie inteligencji, druga to test koncentracji i uwagi, oba będą wymagały od Ciebie wysiłku umysłowego, nie musisz się ich jednak niczego obawiać. W każdym przypadku specjalista prowadzący test psychologiczny dokładnie wytłumaczy, na czym polegają badania, a wyniki psychotestów, jakie osiągniesz będzie oceniał z uwzględnieniem Twojego wieku, wykształcenia i doświadczenia za kierownicą.

Badanie sprawności psychomotorycznej
Badanie sprawności psychomotorycznej polega na określeniu za pomocą aparatury Twojej koordynacji wzrokowo – ruchowej, oraz czasu reakcji. Podobnie jak w badaniu sprawności umysłowej przy ustalaniu wyniku będzie brany pod uwagę Twój wiek.
Badanie osobowości
W tej części badania będziesz poproszony(a) o zrobienie testów osobowości, które w praktyce oznaczają listy pytań dotyczących Ciebie, Twoich preferencji, przyzwyczajeń, na które będziesz odpowiadać twierdząco lub przecząco. Psychotesty te nie naruszą Twojej prywatności, posłużą tylko psychologowi do lepszego poznania Ciebie, a uzyskane w ten sposób informacje zostaną Ci przekazane po zakończeniu reszty badań psychologicznych.

Szybko i bezstresowo
Już teraz w naszej placówce możesz oszczędzić swój cenny czas i pieniądze i w miłej atmosferze wykonać psychotesty. Termin badania można umówić z dnia na dzień lub nawet tego samego dnia!
Kontakt
NZOZ Gomed Sp. z o. o.
Pszczyna 43-230 Dworcowa 8  
tel. (32) 212 77 08, tel. kom. 660 461 246
www.gomed-psychotesty.pl
Wróć do spisu treści